PLOTY A BRÁNY

Nabízíme kvalitní zámečnickou práci namíru! Základem každého našeho výrobku tvoří žárový zinek, který se následně stříká do barvy dle přání zákazníka.

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG ZDE

Rám plotu, brány, branky pro dřevěnou výplň

Dodání bez i s dřevěnou výplní
976BuBp

Posuvná brána

V případě výběru s pohonem zajišťujeme kompletní elektrikářské zapojení.

telefon-zari-2013-129

Křídlová brána

V případě výběru s pohonem zajišťujeme kompletní elektrikářské zapojení.


History 

Vodorovný profil oklepaný 30 x 5 mm, svislý profil jekl kovaný 20 x 20 mm.
ploty_History
ploty_Modern Modern 

Vodorovný profil hladký 30 x 5 mm, svislý profil jekl hladký 20 x 20 mm.

Ploty TAHOKOV

Stříkané i nestříkané.

brana-tahokov

Ploty-Pilecký

Všechny typy plotů a doplňků od firmy Pilecký

22750-dscf0181

Kombinace plotů, bran a branek

Všechny typy Single, Classical, History i Modern jsou řešeny jako ucelený program plotů, branek, křídlových i posuvných bran.

Posuvná brána Křídlová brána Branka a plot
posuvna_brana kridlova_brana branka
GARÁŽOVÁ VRATA Sekční garážová vrata, posuvná vrata, rolovací vrata, průmyslová vrata. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně... více zde PŘEDOKENNÍ A SCREENOVÉ ROLETY Rolety s viditelným boxem, rolety s boxem pro zaomítání, rolety nadokenní pod překlad, roletové překlady. Rolety zajišťují tepelnou pohodu, bezpečí a to jsou... více zde PLOTY A BRÁNY Posuvné brány, křídlové brány, ploty a branky. více zde VENKOVNÍ ŽALUZIE Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy. 
Poradíme vám s jejich výběrem, změříme potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobíme na míru a odborně namontujeme.
více zde
ROLOVACÍ MŘÍŽE Lze jich využít jak pro privátní sekci tak i pro průmyslové použití. Záleží především na požadavcích zákazníka a technických parametrech profilů,… více zde MARKÝZY Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkonů střední velikosti. Rozkládací ramena markýzy… více zde VNITŘNÍ ŽALUZIE Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti... více zde TEXTILNÍ A BAMBUSOVÉ ROLETKY TEXTILNÍ ROLETKY Textilní rolekty dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů… více zde SÍTĚ PROTI HMYZU Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z… více zde VCHODOVÉ DVEŘE Podívejte se na vchodové dveře Lomax... více zde MOTORIZACE STŘEŠNÍCH OKEN NOVINKA! Nyní provádí­me dodatečnou montáž originálního motoru VELUX do střešních oken (klidně i 15 let starých), jako téměř jediná montážní­… více zde