O FIRMĚ

Toužíte po dokonalém domově, který vám zajistí veškerý komfort, soukromí a pocit bezpečí? Hledáte nejen praktické, ale také moderní a estetické řešení pro exteriérové či interiérové stínění, garážová vrata, rolovací mříže, markýzy a podobně?

Výběr stínící a další techniky pro váš domov, ale také firemní a další prostory, je důležitým rozhodnutím, které vám zajistí praktické i estetické řešení na několik let dopředu. Proto, pokud máte svoje potřeby, představy a požadavky, je důležité z těchto požadavků neupouštět a vybrat si pro realizaci společnost, která vám zajistí kvalitní a profesionální prodej, dodání i montáž a to s možností pestrého výběru produktů a služeb.

A přesně to svým zákazníkům poskytuje i naše firma Praktik Martin Mareček se sídlem v Telči a s působností také v oblasti Jihlavy, Dačic, Slavonic a blízkého okolí.

Našim cílem je zajistit našim zákazníkům veškerý potřebný a požadovaný komfort pro bydlení i provoz firem a průmyslových prostorů. Snažíme se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a se samotným výběrem vždy profesionálně a ochotně poradíme.

Obsahem našich produktů a služeb je výroba, prodej, dodávka a montáž:

- Garážová vrata
- Předokenní rolety
- Ploty a brány
- Venkovní žaluzie
- Rolovací mříže
- Markýzy
- Žaluzie
- Textilní a bambusové roletky
- Sítě proti hmyzu a mnoho dalšího

Součástí služeb je i samotné zaměření, návrh nejvhodnějšího řešení podle vašich představ včetně cenové kalkulace na míru a záruční i pozáruční servis. Vyberete si produkty, které nejvíce splňují vaše představy včetně rozměrů a barev a to v té nejvyšší možné kvalitě.

Jsme vlastníky certifikací KASKO, osvědčení LOMAX, SOMFY a prohlášení o shodě LOMAX.

Díky naší společnosti uděláte to nejlepší životní rozhodnutí, kterého rozhodně nebudete litovat, protože si vyberete nejen prestižní produkty, ale také kvalitně a profesionálně odvedenou montáž včetně dalšího servisu.

Produkty a služby

Našim zákazníkům zajistíme širokou paletu produktů a služeb jako je profesionální poradenství, výroba včetně prodeje, dopravy na místo určení, odborně provedené montáže a dalšího servisu. Jedná se o produkty předních výrobců garážových vrat, rolovacích mříží a pohonů bran, žaluzií, markýz, rolet atd.

Dodáváme garážová vrata sekční DELTA, posuvná vrata PRAKTIK, rolovací vrata, rolovací průmyslová vrata atd.

Dalším sortimentem jsou předokenní rolety typů jako rolety s viditelným boxem, rolety s boxem pro zaomítání, rolety nadokenní pod překlad, roletové překlady atd.

Ploty a brány s nabídkou produktů Single, Classical, History, Modern a také kombinace plotů, bran a branek jako ucelený program plotů, branek, křídlových a posuvných bran.

Venkovní žaluzie, které si můžete vybrat podle typu lamel, barvy, možností instalace, způsobu ovládání a včetně dalšího příslušenství.

Interiérové žaluzie horizontální, vertikální, dřevěné a další dle vašeho výběru.

Rolovací mříže přinášejí moderní způsob využití pro různé průmyslové a jiné objekty dle požadavků zákazníka. Výběr je specifikovaný dle druhu lamel, které jsou buď s perforací nebo s okénky či rolovací mřížkovina.

Dalším oblíbeným a žádaným sortimentem jsou markýzy určené na balkony, terasy či různé komerční plochy. Můžete si vybrat z druhů Silver Plus, Australia, Jamaica, Palladio a Dakar.

Textilní a bambusové roletky jsou dalším druhem produktů, které si od naší firmy můžete pořídit. Moderní a elegantní stínící efekt, který se snadno přizpůsobí vašemu novému i stávajícímu interiéru. Z textilní verze si můžete vybrat typy JAZZ-EXPERT, JAZZ 19. JAZZ 32, COLLETE, OPTIMA, OPTIMA-MINI, STREAM, STREAM-S, LEGEND. Z bambusové verze typy ASHA, FEBA nebo EDESA.

Jako efektivní ochranu proti hmyzu u nás najdete také moderní sítě proti hmyzu typů pevné (rámové)okenní sítě, pevné (rámové) dveřní sítě, rolovací sítě okenní, rolovací sítě dveřní.

GARÁŽOVÁ VRATA Sekční garážová vrata, posuvná vrata, rolovací vrata, průmyslová vrata. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně... více zde PŘEDOKENNÍ A SCREENOVÉ ROLETY Rolety s viditelným boxem, rolety s boxem pro zaomítání, rolety nadokenní pod překlad, roletové překlady. Rolety zajišťují tepelnou pohodu, bezpečí a to jsou... více zde PLOTY A BRÁNY Posuvné brány, křídlové brány, ploty a branky. více zde VENKOVNÍ ŽALUZIE Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy. 
Poradíme vám s jejich výběrem, změříme potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobíme na míru a odborně namontujeme.
více zde
ROLOVACÍ MŘÍŽE Lze jich využít jak pro privátní sekci tak i pro průmyslové použití. Záleží především na požadavcích zákazníka a technických parametrech profilů,… více zde MARKÝZY Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkonů střední velikosti. Rozkládací ramena markýzy… více zde VNITŘNÍ ŽALUZIE Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti... více zde TEXTILNÍ A BAMBUSOVÉ ROLETKY TEXTILNÍ ROLETKY Textilní rolekty dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů… více zde SÍTĚ PROTI HMYZU Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z… více zde VCHODOVÉ DVEŘE Podívejte se na vchodové dveře Lomax... více zde MOTORIZACE STŘEŠNÍCH OKEN NOVINKA! Nyní provádí­me dodatečnou montáž originálního motoru VELUX do střešních oken (klidně i 15 let starých), jako téměř jediná montážní­… více zde