MARKÝZY

silver_plus_s Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkonů střední velikosti.

Rozkládací ramena markýzy jsou vyrobena ze speciální hliníkové slitiny, namontována na úchyty, které jsou vyrobeny číslicovými obrábecími stroji z téže hliníkové slitiny. Použití Fleyerova řetezu v kloubech zaručuje vysokou životnost. Konstrukce je opřena o pevnou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbe místa namontování konzol. Montáž markýzy je proto velmi jednoduchá. Dodatečná stříška - hliníková chrání látku a zdůrazňuje celkový estetický vzhled markýzy. Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v bílé barvě. Možnost použití křížových ramen.
australia_s Australia se výborně osvedčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích.

Rozkládací ramena markýzy jsou namontovány na hliníkových konzolach vyrobených technikou tlakového odlitku. Preciznost výroby kloubů ramen a použití Fleyerova řetezu zaručují markýze trvanlivost a vysokou životnost. Centrální vzpera navíjecí hřídele pomáhá zamezit jejímu prohnutí a zajišťuje správné napnutí látky zejména u velmi širokých markýz. Konstrukce je opřena o pevnou ocelovou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbé místa namontování konzol. Montáž markýzy se tím výrazne zjednoduší. Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v barvách: bílá, béžová, stříbrná s grafitovými koncovkami, hnedá Možnost použití křížových ramen.
jamaica_s Jamaica je spojením solidnosti a elegance. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost v podmínkách intensivního provozu a proto je ideálním řešením pro velké terasy a komerční instalace.

Rozkládací ramena markýzy jsou namontována na hliníkové konzoly speciální konstrukce. Tyto konzoly jsou vyrobeny speciální metodou číslicového obrábení. Použití Fleyerova řetezu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují markýze dlouholetý bezporuchový provoz. Díky centrální vzpeře navijecí hřídele je u velkých markýz látka vždy rovnomerne napnutá. Konstrukce se opírá o pevnou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbe místa namontování konzol. Montáž markýzy se tím výrazne zjednoduší Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v barvách: bílá, béžová, stříbrná s grafitovými koncovkami, hnedá Možnost použití křížových ramen.
palladio_s Palladio je elegantní markýza s kazetou, vhodná zejména pro instalaci na terasách. Speciální konstrukce konzol ramen zvedá ramena nahoru.

Dochází k tesnému uzavřeni kazety, která chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetezu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedeni kloubů zajišťují markýze dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzper navíjecí hřídele je látka vždy rovnomerne napnutá. Polladio spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje její montáž. Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v barvách: bílá, béžová, stříbrná s grafitovými koncovkami, hnedá.
dakar_s Dakar je vhodná zejména pro zatemnení velkých teras. Plná kazeta dodává této markýze moderní a elegantní vzhled přičemž chrání látku i ramena proti atmosférickým vlivům. Pro účinnejší ochranu látky používáme zabezpečovací tesnení uvnitř kazety.

Při konstrukci markýzy použiváme rozkládací ramena ze slitiny hliníku. Ramena jsou namontována na konzoly vyrobené metodou tlakového odlitku. Přesné klouby s Fleyerovým řetězem z nerezové oceli zajišťují dlouhodobý a bezporuchový provoz. U širších markýz je použitá centrální vzpěra hřídele, která zajišťuje správné a rovnoměrné napnutí látky. Konstrukce markýzy je ošetřena práškovou metodou v barvách: bílá, stříbrná s grafitovými koncovkami, béžová, hnedá.
GARÁŽOVÁ VRATA Sekční garážová vrata, posuvná vrata, rolovací vrata, průmyslová vrata. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně... více zde PŘEDOKENNÍ A SCREENOVÉ ROLETY Rolety s viditelným boxem, rolety s boxem pro zaomítání, rolety nadokenní pod překlad, roletové překlady. Rolety zajišťují tepelnou pohodu, bezpečí a to jsou... více zde PLOTY A BRÁNY Posuvné brány, křídlové brány, ploty a branky. více zde VENKOVNÍ ŽALUZIE Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy. 
Poradíme vám s jejich výběrem, změříme potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobíme na míru a odborně namontujeme.
více zde
ROLOVACÍ MŘÍŽE Lze jich využít jak pro privátní sekci tak i pro průmyslové použití. Záleží především na požadavcích zákazníka a technických parametrech profilů,… více zde MARKÝZY Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkonů střední velikosti. Rozkládací ramena markýzy… více zde VNITŘNÍ ŽALUZIE Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti... více zde TEXTILNÍ A BAMBUSOVÉ ROLETKY TEXTILNÍ ROLETKY Textilní rolekty dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů… více zde SÍTĚ PROTI HMYZU Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z… více zde VCHODOVÉ DVEŘE Podívejte se na vchodové dveře Lomax... více zde MOTORIZACE STŘEŠNÍCH OKEN NOVINKA! Nyní provádí­me dodatečnou montáž originálního motoru VELUX do střešních oken (klidně i 15 let starých), jako téměř jediná montážní­… více zde